Daily taste θέσεις εργασίας

Ηλεκτρολόγος Συντηρητής

Περιγραφή θέσης

Η εταιρεία μας βιομηχανικό catering με ηγετική θέση στην αγορά έτοιμων γευμάτων και έδρα στις Αχαρνές αναζητεί ηλεκτρολόγο συντήρησης.

Αρμοδιότητες
  • Εύρυθμη λειτουργία και συντήρηση του ήλεκτρο-μηχανολογικού εξοπλισμού και των εγκαταστάσεων του εργοστασίου
  • Παρακολούθηση προγράμματος προληπτικής συντήρησης και αποκατάσταση βλαβών
  • Προγραμματισμός, συντονισμός και παρακολούθηση εξωτερικών συνεργείων συντήρησης
Απαραίτητα Προσόντα
  • Πτυχιούχος ηλεκτρολόγος ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Άδεια άσκησης επαγγέλματος
  • Άριστη γνώση ηλεκτρολογικών εσωτερικών εγκαταστάσεων
  • Επιθυμητή γνώση ψυκτικών και υδραυλικών εγκαταστάσεων
  • Γνώση επίλυσης βλαβών σε συστήματα αυτοματισμού / PLC / inverter θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε βιομηχανικό περιβάλλον θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως
Η εταιρεία προσφέρει
  • Πλήρη απασχόληση
  • Σταθερό εργασιακό περιβάλλον σε μια διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Αμοιβή αναλόγως προσόντων
Για αποστολή CV με φωτογραφία, υπόψιν Διεύθυνσης Ανθρώπινου Δυναμικού:

email: cv@daily-taste.gr
fax: 210 2400870
τηλ.: 210 2400869

Αν επιθυμείτε να σταδιοδρομήστε σε ένα περιβάλλον με ασφάλεια, δυνατότητες εξέλιξης, αίσθημα περηφάνιας και χαράς, μπορείτε να μας στείλετε το βιογραφικό σας. Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν εμπιστευτικά.

Θέλω να μάθω περισσότερα.